HAKKIMIZDA

Tüzel Dekorasyon Hakkında

Tüzel Dekorasyon firmamız, 1993 yılından beri istanbulda,  ev ve işyeri dekorasyonu alanında konusunda uzman  kadromuzla birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin kalitesinin kaynağı, yılların vermiş olduğu tecrübemiz, sizin değerli fikirleriniz ve bizimle birlikte yapmış olduğunuz işbirliğidir.

 

Siz değerli müşterilerimize dekorasyon alanında en iyi hizmeti verebilmek adına kendimizi hergün daha da geliştiriyoruz, sizler için, yeni çıkan dekorasyon ürünlerini, teknolojilerini, malzemelerini ve yöntemlerini takip ederek, inceliyerek dekorasyon konusunda en etkili ve alternatif çözümleri üretmek için gece gündüz çalışıyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Dekore edilecek alan için, titizlikle yapmış olduğumuz ücretsiz keşif işlemi sonrasında ortaya çıkan detayları sizlerle paylaşıp, sizin fikirlerinizle birlikte harmanladıktan sonra yüksek kalitede işçiliğimizle birlikte adına "MEMO" dediğimiz "mutlu et mutlu ol" fikrimiz eşliğinde herkesin mutlu olacağı hizmeti vermek için tüm yetenek ve enerjimizi kullanıyoruz.

 

VİZYONUMUZ

"MEMO" mutlu et mutlu ol vizyonumuz ile, mutlu enerji dolu yaşanabilir mekanlar için verilebilecek en iyi hizmeti vermek

 

İstanbulun tüm ilçelerine hizmetimiz bulunmaktadır.

Tüzel Dekorasyon Hakkında herzaman heryerde iyi şeyler duyarsınız çünkü biz işimizi sevgiyle ve bilgiyle yapıyoruz

hemen arayın :0536 271 40 08

BOYA, BADANA, KARTONPİYER, ASMA TAVAN, BÖLME DUVAR, PARKE DÖŞEME, FAYANS DÖŞEME, DUVAR KAĞIDI, İÇ MANTOLAMA, DIŞ MANTOLAMA, KIRIM DÖKÜM, KOMPLE TADİLAT işlerinizi uzman kadromuz birlikte ücretsiz keşif hizmetimizle birlikte hizmetimiz sanata dönüşüyor.

Parke döşeme de diğer zemin uygulamaları gibi uygun renk ve desen seçimi ile birlikte, işçilik gerektiren bir uygulamadır. Uzman kadromuz ve kıymetli işbirliğiniz sayesinde yaşanabilir ferah mekanları yaratmaktan gurur duyuyoruz.

Kırım döküm işleriniz için , hızlı ve sorunsuz çözümlerimizle yanınızdayız.

Sizler için en seçkin markaları kullanıyoruz, dyomarshall boyafilli boyapermolit ve vitra kullandığımız markalardan başlıcalarıdır.

Tüzel Dekorasyon boya badana parke fayans döşeme banyo Tadilat, kırım döküm ,iç ve dış mantolama

bir günde hızlı ve temiz boya badana

 

"iyi fikirler bulmanın yolu bir sürü fikir bulup kötülerini atmaktan geçer"

Frank Barron

 

DYO BOYALARI - TÜZEL DEKORASYON


VİTRA


MARSHALL - TÜZEL DEKORASYON


FİLLİ BOYA - TÜZEL DEKORASYON
PERMOLİT - TÜZEL DEKORASYON