HİZMETLERİMİZ

Ücretsiz keşif

Talep ettiğiniz her hizmetimiz için ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak sınırlı ve değerli zamanınızı boşa harcamamış oluyorsunuz

Boya & Badana

Bütçenize ve zevkinize uygun, boya hizmetlerimizle, ücretsiz keşif hizmetimiz, güven veren uzman kadromuzla her zaman  yanınızdayız.

Kartonpiyer

Zevkinize hitap eden sınırsız kartonpiyer seçeneklerimizle huzurlarınızdayız

Banyo Tadilatı

Talep ve istekleriniz doğrultusunda zevkinize uygun , kaliteli malzeme ve modern seçeneklerimizle içerisinden çıkmak istemeyeceğiniz banyolar tasarlıyor ve sorunlarınıza çözümler yaratıyoruz.

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı, yaşadığınız mekanı hayalinizdeki desenlerle mekanınızı dekor ederek sizi mutlu eden ve ruhunuzu yansıtan muhteşem bir  üründür.

Saten Alçı

Saten alçı, uygun yüzeydeki son rötuşlar için son derece dikkatli uygulanması gereken bir süreçtir. Uzmanlarımız ipeksi yüzeyler için tüm hünerlerini gösterecekler.

Saten Boya

Işığın yüzeye yansımasıyla birlikte oluşan sihirli görüntü ,ipeksi, pürüzsüz , kullanımı konforlu yüzeyler için son derece mükemmel bir uygulamadır saten boya.

Amerikan Kapı Boyama

Amerikan kapılarınızın, ilk günkü gibi görünmesi, su bazlı kokusuz ve atmosferik etkilere karşı dirençli, silinebilir özelliklere sahip özel boyalar sayesinde olur...

Fayans Döşeme

Fayans Döşeme , ustalık ve tecrübe isteyen bir uygulamadır. Banyonuzun mutfağınızın ve zeminlerinizin estetik görünümü için son derece önemli olan fayans döşeme işlemi uzman kadromuz sayesinde kusursuz bir şekilde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur.

Parke Döşeme

Parke döşeme de diğer zemin uygulamaları gibi uygun renk ve desen seçimi ile birlikte, işçilik gerektiren bir uygulamadır. Uzman kadromuz ve kıymetli işbirliğiniz sayesinde yaşanabilir ferah mekanları yaratmaktan gurur duyuyoruz.

Kırım döküm işleri

Kırım döküm işleriniz için , hızlı ve sorunsuz çözümlerimizle yanınızdayız.

Demir boyama

Demir boyama işleriniz için, hızlı,  kusursuz  ve  uzun ömürlü çözümlerimizle yanınızdayız.

İç Mantolama

iç mantolama , kusursuz yalıtım, ısı tasarrufu ve konforunuz için önemlidir. Yüksek işçilik ve deneyimlerimiz sayesinde sıcak ve mutluluk veren mekanlar da yaşamak sizlerin en doğal hakkı.